Březen 2010

Snowflakes

14. března 2010 v 13:32 | Dóminic
Vzpnínám-li se za sna dne,
tak dávám průchod odmítání
všem fundamentům logos- znění
a přemítám, co v krbu žhne.Myslím, že to byl týden možná dva, co mé vnímání mělo znovu spadnout do astrální roviny tohoto podivně pixelového světa zachyceného v písmenkové polévce, jenomže nespadlo. Důvod se kvůli své známosti příliš odcizil. Všechno rotuje v šíleném rytmu, v šíleném kmitočtu událostí, rozhovorů, vjemů a věcí, které by mě měly ovlivnit, ale místo toho se zoufale odráží od té hluboké díry na prsou živenou mým chaosem, trávou a tužbami, které nemají jméno, pseudonym a nevede k nim mně známá cesta. Ničemu už nerozumím, ztratil jsem schopnost racionálně rozumět věcem a tak jsem z části zavrhl svět faktů a otevřel se světu abstrakce, né že by to bylo něco rozumného. Fuck it.
Tudíž se až na zcela výjimečné chvíle, kdy se cítím alespoň z části jako dřív, oddávám nesmyslnému blábolení, nesmyslnému přemýšlení a všechno tomu dává třešničku má už asi zřejmá zakomplexovanost a co je na tom úplně nejhorší, už téměř netvořím netvory,
( výtvory ) maximálně ve zkouřenosti, ale očekávané výsledky na papíře se nedostaví.
Takže tak malinko na okraj, že se absolutně nic nezměnilo a pokud ve mně něco neumře, tak se ani nezmění.


I nebeský prach sdílící chlad,
i panorama hor na obzoru snah
už ztratily co jest jimi činili
v zornicích Muže na konci cest.


Lidé asi opravdu vědí úplnou píču o tom, co je opravdové. Umění mě nebaví a vysvětlování významů už vůbec ne, snad příště. Zašukal bych si. Ale nemůžu. Ani flámidie ( já vím že chlamydie, ale zní to lepšeji ) , ani syfilis, ani AIDS, ani mikro penis, ani mužský PMS ( je to pravda ), ani stud, ani nezkušenost, ale debilní city, které se drolí, když do nich mícháš depilační krém. Poslední zjištění, které mi bylo dopřáno, mě přesvědčilo o mé naprosté neschopnosti na všech frontách. Nedokážu mít sex bez citů, což ve mně zabíjí to málo z estéta, co jsem měl mylně v podvědomí, že mě jím skutečně činí. " I believe in pure sex. ", královská hloupost. Ach, proč? Ano, mně to vadí, protože se den ode dne mou přitroblou náturou připravuju o základní slasti zvířecího života, i když dost možná nebyla jenom hezká, což určitě nebyla a hlavně se do mě za dvě noci trapného sexu zezadu, který je mimochodem natolik trapný, že sledování Jiříka Paroubků při hraní Domina by bylo v nepoměru zábavnější, zamilovala. Marnost nad marnost. Orální sex většina holek zřejmě neumí, protože si nechci přiznat, že by v tom měla problém má dolní maličkost. Takže nakonec mě asi nejvíc baví předehra, což ze mě vytváří romantika. Ó, jak lichotivé označení! Ale pnroblém bude v ní.
Lásku do toho tahat nebudu, nechci, aby prchla.

Nasedat do pozitronu, vesmírní lidé
jste na odstřel do kosmíru,
tak ztraťe své idé.
Afro Coma u portálů si povšimněte,
co s hmotou, prachem, energií!

Animal Collective, Crystal Castles a Owen Pallet budou příště, musí být.

Ani nevím, jestli jí miluji. Konec.